کلیه اصول و رویه‏‌های سایت آفشور با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است . توجه داشته باشید که ثبت درخواست عضویت نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت آفشور از سوی کاربر است.در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت آفشور تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در حال جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

جهت استفاده هرچه بهتر و بهینه از خدمات و امکانات سایت رعایت قوانین و مقررات زیر توصیه می گردد . 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
سایت آفشور  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این پلتفرم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

سایت آفشور  خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

حق تکثیر
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت آفشور ایران جزئی از اموال سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود محفوظ است  و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت آفشور محفوظ می‏‌دارد.