پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

قوانین و مقررات

Terms-and-Conditions

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت آفشور با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است . توجه داشته باشید که ثبت درخواست عضویت نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت آفشور از سوی کاربر است.در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت آفشور تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در حال جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

جهت استفاده هرچه بهتر و بهینه از خدمات و امکانات سایت رعایت قوانین و مقررات زیر توصیه می گردد . 

  • شرکت های معرفی شده در  سایت آفشور می بایست از تصاویر و مطالب مناسب جهت تصویر نمایه و کاور پروفایل  و  یا در پرسش و پاسخ با شرکت ها و مراکز   و دیگر بخش ها استفاده نمایند . با این حال، سایت آفشور  هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات و یا مطالب موجود در صفحات کاربران ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی محتویات نظر نیست.
  • سایت آفشور ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل ما نیستند و سایت آفشور هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها ندارد  و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از سایت آفشور اداره می‌کنند، بنابراین این سایت  نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت ما باشد، خود برعهده خواهید داشت.
  • دامنه اختصاص ، پست الکترونیک ، اختصاص داده شده به کاربران ویژه ، بصورت سالیانه بوده و در صورت تمدید عضویت ویژه بصورت خودکار تمدید می شود . در غیر اینصورت دامنه بعد از اتمام کاربری ویژه غیر فعال خواد شد .
  • در صورتی سفارش خدمات ویژه مانند طراحی وب سایت اختصاصی ، صفحه اختصاصی با توجه به نظرات کاربر ، هزینه ها قبل از انجام سفارش اعلام خواهد شد .
  • نظرات ، سوالات  بعد از تایید توسط مدیر بخش انتشار می یابد .
  • به این نکته توجه فرمایید که از صحت آگهی ها و مشخصات شرکت ها و مراکز معرفی شده  قبل از انتشار اطمینان حاصل  و مورد بررسی قرار گرفته و سپس انتشار می یابد .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
سایت آفشور  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این پلتفرم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

سایت آفشور  خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

حق تکثیر
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت آفشور ایران جزئی از اموال سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود محفوظ است  و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت آفشور محفوظ می‏‌دارد.