پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

کشتی سازی صدرا نکا

بازدید: 2062
شماره تلفن: ‎0152-552274-5
شماره فکس: ‎0152-5242500
وب سایت: http://www.sadra.ir
آدرس: نکا:ضلع شر قی نیروگاه شهیدسلیمی،مجتمع دریای خزر

تاریخچه صدرا

شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) با هدف ساخت و تعمیر کشتی در سال ۱۳۴۷ در بوشهر با تعمیر و ساخت انواع شناورهای دریایی فعالیت خود را آغاز نمود و در سال های پس از انقلاب بنابر نیاز روزافزون و تقاضای حاکم در بازار خلیج فارس و دریای خزر فعالیت خود را در صنایع فراساحل گسترش داد. شرکت درحال حاضر مجهز به جامع ترین و کامل ترین امکانات طراحی، مهندسی، ساخت، حمل و نصب انواع سازه ها و شناورها است. این مجموعه دارای کارخانه ها و تجهیزات دریایی در بوشهر و مازندران می باشد که خدمات لازم و وسیعی را در خلیج فارس و دریای خزر تامین می نمایند.

شرکت صدرا با تلاش مستمر در جهت ارتقای سطح تکنولوژی با رعایت استانداردهای بین المللی،  در سال ۱۳۷۶ موفق به اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ در زمینه های طراحی، ساخت و نصب تاسیسات فرا ساحلی  نفت و گاز، کشتی سازی، ساخت پایانه های نفتی، بندرگاه ها، حفاظت ساحلی و پل گردیده، و متعاقب آن گواهینامه های بین المللی   ISO 9001 : 2008 ،   ISO 14001: 2004 و OHSAS 18001 : 2007 را اخذ نموده است.

واحدهای مهندسی صدرا، مستقر در دفتر مرکزی، کارخانه های بوشهر و کارخانه دریای خزر برای  ارائه خدمات مهندسی در زمینه طراحی پایه، مقدماتی و تفصیلی و همچنین خدمات مهندسی ساخت برای انواع کشتی ها، تاسیسات فراساحلی نفت و گاز، بندرسازی و پروژه های زیربنایی سازماندهی شده اند و به سیستم های مدرن سخت افزاری و نرم افزارهای مجهز می باشند.

مجموع نیروی انسانی مجرب و توانمند شرکت، متشکل از کارکنان دفتر مرکزی تهران، کارخانه های  بوشهر، کارخانه دریای خزر و کارگاه های موقت است که شامل گروه های مختلف مدیریت، مهندسی، کیفیت، اجرائی، مالی، اداری و… می باشند.