پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

کشتیرانی ترنگ دریا

بازدید: 164
شماره تلفن: ‎02188481520
شماره فکس: ‎02188481532
آدرس: تهران،خیابان مطهری، شماره ۲۵۹، طبقه سوم

شرکت کشتیرانی ترنگ دریا پیشرو در عرصه ی حمل ونقل بین المللی، دارای سرویس های فورواردری حمل و نقل وچارترینگ مستقل می باشد .تیم مجرب فورواردری ترنگ دریا در زمینه حمل هوایی ،دریایی،ریلی و بین المللی با در اختیار داشتن تخصص و مهارت های لازم آماده پاسخگویی به نیازهای حمل و نقل شماست. شما به عنوان مشتری ترنگ دریا از مزیت های سیستم جهانی و عملکردهای کارآمد حمل ونقل وراهبردهای اتحادیه جهت ارائه سرویس کامل ومتضمن همراه با نازلترین نرخ حمل ونقل فورواردری بهره مند خواهید گردید.

سرویس های ما شامل:  فورواردری حمل دریایی  ،  فورواردری حمل زمینی ،  فورواردری حمل ریلی  سرویس ترانشیپ کالا   ، ترخیص کالا   ،حمل و نقل بین الملل  ، حمل کالاهای گروپاژ ، مشاوره حمل و نقل بار واردات هوایی  ، مشاوره حمل و نقل بار واردات دریایی ،  خدمات حمل و نقل انبار به انبار  خدمات مشاوره مدیریت پروژه های عملیاتی.

خدمات حمل و نقل فورواردری بین المللی با نازلترین نرخ : در سیستم خدمات رسانی کشتیرانی ترنگ دریا برای مشتریان بهترین راهکارها جهت حمل و نقل فورواردری با نازلترین هزینه را ارائه میکند. این خدمات شامل سرویس های وارداتی و صادراتی به صورت هوایی و دریایی می باشد.ما مسئول تحویل بار شما در مقصد خواهیم بود بدین معنی که کالای شما تحت کنترل کامل از مبدأ تا مقصد خواهد بود.این خدمات تمام واسطه ها و هزینه های اضافی که ممکن است شما در مرحله حمل با آن مواجه شوید را از بین خواهد برد. تخصص ما در تامین درخواست صدور اسناد ،هزینه های حمل ،قوانین دولتی و عملیات بانکی می باشد بدین معنی که ترنگ دریا کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با امنیت کامل و هزینه بسیار مناسب به مقصد خواهد رساند .تیمی از متخصصان ما در سطح حمل ونقل بین المللی فورواردری با همکاری شرکتهای حمل ونقل دریایی ،هوایی ، جاده ای ایران و سایر کشورها ارائه گر سرویس حمل ونقل معتبر می باشد. این همکاری این امکان را به ترنگ دریا می دهد که راهکارهای حمل و نقل فورواردری مناسب را با توجه دقیق نسبت به عوامل مهمی از قبیل سرعت تحویل و هزینه ارائه دهد. سرویس های فورواردری حمل و نقل ترنگ دریا بر اساس تجزیه و تحلیل بلندمدت بر روی داده های بین المللی ارائه می گردد که درنهایت هزینه وخدمات بسیار مناسبی را فراهم می نماید. ترنگ دریا عضو انجمن کشتیرانی ،اتاق بازرگانی ،صنایع و معادن ایران می باشد . اگر به دنبال سرویس های فورواردری کامل هستید هم اکنون با ما تماس بگیرید ویا بر روی سایت ما شاهد پاسخگویی نیازمندیهای حمل ونقل خود باشید.