پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

مهندسی و توسعه دریا صنعت انرژی

بازدید: 226
شماره تلفن: ‎02188736084
شماره فکس: ‎02188746396
وب سایت:
آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان کاووسی فر، کوچه آریا وطنی، پلاک 19، طبقه اول، واحد2
گواهینامه ها: ایزو 9001 نسخه 2008

شرکت مهندسی و توسعه دریا صنعت انرژی در سال ۱۳۸۹ با شماره ثبت ۳۸۱۶۱۳ با هدف کمک و همکاری در صنایع مختلف در زمینه های نفت، گاز، پتروشیمی، برق ، تأسیسات حرارتی و برودتی و انجام پروژه های صنعتی به صورت مهندسی، خرید و اجراء ‌و نیز مدیریت پروژه های صنعتی با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصصین کار آمد تأسیس گردید.

زمینه های فعالیت: شرکت مهندسی و توسعه دریا صنعت انرژی با چندین سال تجربه در زمینه اجرای پروژه های صنعتی ، توانایی انجام پروژه های مختلف در قالب قراردادهای EPC را دارا می باشد. این شرکت دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ نسخه ۲۰۰۸ در زمینه انجام پروژه های نفت و گاز ، ساحلی و فراساحلی از شرکتDNV می باشد . یکی از مهمترین زمینه های کاری شرکت مهندسی و توسعه دریا صنعت انرژی، اجرای پروژه های نفتی ساحلی و فراساحلی است و در این راستا گروهی از بهترین متخصصان این صنعت را در اختیار داشته و توانسته است پروژه های متعددی را در این زمینه با موفقیت به پایان برساند.

شرکت مهندسی و توسعه دریا صنعت انرژی با توجه به ضرورت ایجاد سیستمهای اطلاعات مدیریت پروژه ها(PMIS)برای در دسترس داشتن به موقع اطلاعات صحیحجهت تصمیم گیری و مدیریت مناسب تر پروژههای خود اقدام به تهیه بسته نرم افزاری EPMIS نموده و هم اکنون در حال استفاده از آن می باشد.

خدمات
– انجام مطالعات مفهومی و پایه
– انجام پروژه های نفت، گاز و پترو شیمی به صورت EPC
– انجام مهندسی و اجراء عملیات پیش راه اندازی و راه اندازی پروژه های صنعتی
– تعمیر، نگهداری و راهبری تأسیسات و کارخانجات صنعتی
– تأمین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز پروژه های صنعتی

PDF رزومه شرکت

دانــلــود