پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

فرتاک دریای آرام

بازدید: 390
زمینه فعالیت: حمل و نقل دریایی
شماره تلفن: ‎02188922763
شماره فکس: ‎02189780843
وب سایت: www.fta-co.net
آدرس: آدرس: ایران، تهران، میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، کوچه خسرو، شماره 40، طبقه سوم، واحد 5، شرکت کشتیرانی فرتاک دریای آرام

شرکت فرتاک دریای آرام سرویس کامل فورواردری دریایی را ارائه می دهد. سرویس فورواردری دریایی ما همراه با ارائه کامل صدور اسناد و شیوه های نوین تشریفات گمرکی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. سرویس بین المللی فورواردری ما انواع محموله ها را در تمامی نقاط جهان طبق در خواست مشتری تحویل می دهد. با شبکه گسترده نمایندگی فرتاک دریا آرام ،ما تمامی محموله ها را در کوتاهترین زمان و با ایمنی کامل تحویل می دهیم.

خدمات LCL :
خطوط کشتیرانی کانتینری و ادغام کننده ها سرویس های LCLذیل را ارائه می دهند : شرایط CY/CFS : زمانی اعمال می گردد که فروشنده بخواهد محموله های گیرنده های مختلف را با مقصد یکسان در یک کانتینر قرار دهد . در این شرایط فروشنده کانتینر را با اختیارات خود پر می کند و کریر نیز در بندر مقصد کانتینر را تخلیه می کند . شرایط انجام CY/CFS :در این شرایط فروشنده باید بار LCL را در محل حمل کانتینر برای ادغام با بارهای LCL دیگر در مبدآ که مقصد یکسان دارند تحویل کریر دهد و کریر مسئول بسته بندی محموله در مبدأ و بازگشایی بسته ها در مقصد می باشد . فرتاک دریا آرام با ایجاد تمام ظرفیت ها ، تنوع ،تطبیق پذیری،امکانات جهت حمل محمولات شما دراندازه های مختلف،سنگین،فلترک ها (تخت ) و سقف بازآماده ارائه خدمات حمل و نقل به شما می باشد .پروژه های بزرگ بار شما توسط سرویس های شخصی و با هزینه های بسیار مناسب ،با تضمین و بدون تآخیر وهزینه اضافی حمل خواهد شد.