پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

صنایع پمپ سازی نوید سهند

بازدید: 182
زمینه فعالیت: تامین تجهیزات
شماره تلفن: ‎22258285-7-021
شماره فکس: ‎22258288-021
آدرس: تهران، بلوار میرداماد، بین خیابان نفت جنوبی و شمس تبریزی، پلاک 228، برج آرین، طبقه 4 شرقی، واحد 15

شرکت صنایع پمپ سازی نوید سهند در سال ۱۳۷۶ تأسیس گردید. نوید سهند یکی از شرکتهای گروه پمپیران می باشد. این شرکت در زمینی به وسعت ۱۱۰۰۰ متر مربع با ۵۵۰۰ متر مربع ساختمان اداری و سالن های تولید، تستف انبار، محصول و ابزار مخصوص در شهرک شهید سلیمی تبریز برای اهداف طراحی و ساخت انواع الکتروپمپ ها تأسیس شده و در مدت زمان کوتاهی توانست محصولات متنوع خود را به بازارهای داخلی و خارجی معرفی نماید و هم اکنون به عنوان یکی از قطب های مهم صنعت پمپ، محصولات خود را قابل رقابت با سازندگان معتبر جهانی تولید می نماید.

شرکت نوید سهند با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات دقیق، مدرن، امکانات آزمایشگاهی و با بهره گیری از کادر متخصص فنی پمپیران و با بیش از ۳۰ سال سابقه در امور تولید انواع الکتروپمپ ها را نیز دارد. این شرکت در زمینه ی تولید پمپ های زیر فعالیت می کند:

  • پمپ های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی با توجه به استاندارهای معتبر جهانی نظیر ISO و ANSI NFPA 20، API،DIN
  • الکتروپمپ های مستغرق لجن کش
  • الکتروپمپ های مستغرق کف کش
  • الکتروپمپ های فولادی
  • الکتروپمپ های پروسس
  • پمپ های دومکشه
  • پمپ های سفارشی

محصولات این شرکت عمدتاً جهت انتقال و پمپاژ مواد معدنی و مواد پتروشیمی استفاده می شود و بر اساس معیار های استانداردAPI 610 طراحی می گردند و در صنایع زیر نیز به کار می روند: نفت، گاز، پتروشیمی، چرم، چوب و کاغذ، معادن، نیروگاه ها، کارگاه ها،ساختمان، صنایع فولاد، مواد غذایی،صنایع شیمیایی، صنایع سیمان و …

نوید سهند با استفاده از کادر فنی و تیم طراحی مجرب و با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا قادر است انواع الکتروپمپ های خاص مورد نیاز صنایع را طراحی و تولید نماید. نوید سهند پمپ های تولیدی خود را از نظر کیفیت تضمین می کند و برای اطمینان خاطر مشتری پمپ های تولیدی را تا یک سال گارانتی می کند.

روش های کنترل کیفیت اعمال شده در محصولات این شرکت شامل بخشهای مختلف بوده که فرآیندهای آن از طریق امور کنترل کیفی و امور مهندسی به صورت هماهنگ با هم انجام می گیرد. کلیه ابزارهای مورد استفاده در عملیات بازرسی و آزمون تحت پوشش سیستم کالیبراسیون مطابق با الزامات ۲۰۰۰-ISO 9001 قراردارند.

این شرکت دارای تیم کنترل پروژه برای فعالیت های پروژه ای بوده و با بهره گیری از نرم افزار های کنترل پروژه سفارش مشتری را از لحظه ی سفارش تا تحویل کالا رصد می کند تا در زمان قراردادی پروژه به اتمام رسیده و به مشتری تحویل گردد.

نوید سهند در شهر های تهران و تبریز دارای دفاتر فروش و ارتباط با مشتری بوده و مهندسان فروش این شرکت به طور مستمر آماده ی مشاوره رسانی و جذب سفارشات مشتریان می باشند.