پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

فروش قایق تفریحی و ماهیگیری

بازدید: 4
تلفن:
موبایل: ‎09031232581
فکس:
وب سایت:
آدرس: منطقه آزاد انزلی

اگر به دنبال خرید قایق لوکس تفریحی یا حتی انواع یات در ایران هستید، تماس با مارینا کیش یا مارینا کاسپین (منطقه ازاد انزلی) بدون شک مطمئن ترین راه برای این خرید می باشد.

این دو مارینا تنها مجموعه هایی در ایران هستند که شما می توانید شناور های لوکس تفریحی خود را از آنجا خریداری نموده وسپس در پارکینگ شناورهای مارینا (یات کلاب) پارک نمایید و پرسنل مارینا از آن به نحو احسن نگهداری میکنند.

تجربه چندین ساله پرسنل این دو مارینا و همچنین داشتن نمایندگی رسمی از بهترین برندهای قایق های لوکس تفریحی مانند ژانو Jeanneau و پرستیژ Prestige yachts فرانسه، سبب شده تا مشتریان ما با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند و دیگر نگران محل نگهداری شناور و همچنین رسیدگی های نوبه ای آن نباشند.

قایق ها بر خلاف سایر وسایل نقلیه موتوری نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارند تا همیشه آماده بکار باشند و این موضوع سالها مانعی بزرگ برای خرید قایق های تفریحی توسط علاقه مندان در ایران بوده است. علاوه بر مشکلات برای تامین قطعات یدکی مورد نیاز این شناورها و تعمیر آنها، نبود محل نگهداری مناسب و دائمی نیز مانع بزرگی بود که مالکین را مجبور می کرد برای هرروز دریانوردی شناور را با تریلر به آب انداخته و پس از اتمام دریانوردی دوباره آنرا از آب بیرون بکشند. این مسیر سخت و دشوار به مرور سبب دل سرد شدن مالکین قایق میشد.

و اما اکنون مارینا کیش و مارینا کاسپین با تکیه بر توان و تجربه پرسنل خود، داشتن محل های برای نگهداری و تعمیرات شناور ها با بروزترین تجهیزات و استاندارد های دنیا و همچنین داشتن بیش از ۲۰ نمایندگی رسمی برای تامین قطعات یدکی انواع موتور و بدنه شناور، تمام مشکلات ذکر شده مالکین را مرتفع نموده و اکنون به جرات می توان گفت مارینا مطمئن ترین راه برای خرید انواع شناور تفریحی در ایران است.