پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

شرکت مهندسی و تولیدی عالم افروز

بازدید: 5
تلفن:
موبایل: ‎09123322098
فکس:
وب سایت:
آدرس:

شرکت عالم افروز با بیش از ۲۰ سال تجربه کاری، با توجه به نیاز های کشور و با هدف پیشرفت نظام تولیدی و علمی و با در اختیار داشتن دانش فنی روز و بهره گیری از مجرب ترین مهندسین و متخصصین به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه مهندسی و ساخت سینی کابل، نردبان کابل، سیستم ساپورتینگ و متعلقات مربوطه در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه و پست های برق، محصولات خود را در گستره وسیعی از کاربردها ارائه می نماید.
شرکت عالم افروز در سال ۱۳۷۶ با رویکرد تولید، مهندسی و بازرگانی به ثبت رسیده است این شرکت در سال شروع کاری خود و در سال ۱۳۷۹ با شرکت آلستوم ایتالیا در پروژه پتروشیمی جم بابت تولید سینی و نردبان کابل و اتصالات مربوطه و استیل استراکچر مربوط به آن قرارداد را امضا نموده است و تا به این تاریخ بالغ بر ۳۵۰ پروژه بزرگ و کوچک در سطح مملکت و خارج از ایران به اتمام رسانده است.
شرکت عالم افروز در سال ۱۳۸۵ برای یکپارچه سازی سیستم از همکاران دانشگاهی استفاده کرده و در واحدهای فروش، مهندسی، پروژه، مالی و شروع به برنامه نویسی یکپارچه کرده و این کار منجر به یک پارچگی داخلی در سال ۱۳۸۶ گردیده است. در ضمن با تداوم این کار از سال ۱۳۸۷ با رویکرد و استراتژی گسترش بازار و محصولات اقدام کرده و تا به این تاریخ به غیر از سینی کابل های گالوانیزه گرم و ورق گالوانیزه نسبت به تولید سینی کابل های استنلس استیل و عقد قرارداد با شرکت‌های خارجی جهت خرید پروفیل های FRP و GRP و مونتاژ آن در مجموعه کارخانه شرکت عالم افروز اقدام نموده است.
همچنین لازم به ذکر است شرکت عالم افروز در زمینه ساخت کانکس های حفاری نیز فعالیت داشته و قراردادهایی را در این زمینه با کارفرما های مختلف به امضاء رسانده است.
شرکت عالم افروز از سال ۱۳۹۸ علاوه بر انعقاد قرارداد های داخلی، فروش خارجی را نیز در دستور کار واحد بازاریابی و مهندسی فروش قرار داده و شرایط تامین کالاهای مرتبط را برای کشور های خارجی نیز دارا خواهد بو