پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

درباره ما

مدیر سایت: محمود محمدی  (صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی)

از کلیه متخصصان و کارشناسان صنعت فراساحل دعوت می شود با عضویت در پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل ایران به اجتماع بزرگ فعالان این صنعت بپیوندید. و با اطلاع از آخرین تحولات و رویدادهای فراساحل کشو و نیز با به اشتراک گذاری تجربیات، کتب، مقالات و مشاهدات خود در رشد و شکوفایی صنایع دریایی و فراساحل کشور نقش آفرین باشید.

برای عضویت در پایگاه از طریق لینک مربوطه در صفحه اصلی یا از طریق این لینک اقدام فرمائید. آخرین رویدادهای فراساحل شامل اطلاعات همایش ها، دوره های آموزشی، کتب و مقالات تخصصی و اخبار مهم بصورت منظم و هفتگی به ایمیل شما در قالب خبرنامه ارسال خواهد شد. و شما نیز می توانید مطالب مفید خود را به همین طریق جهت انتشار در پایگاه و اطلاع سایر امضاء ارسال فرمائید.

سفارش تبلیغات در سایت آفشور

تبلیغات در پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل ایران- آفشور  در دو حالت اسپانسری و اختصاصی انجام می شود.

  • در حالت اسپانسری که مخصوص شرکت ها و فعالین صنایع قراساحل و دریایی می باشد، متقاضی با عضویت در لیست اسپانسرهای مالی پایگاه و پرداخت حق عضویت سالیانه از خدمات ویژه اسپانسرهای مالی پایگاه از جمله تبلیغات رایگان سالیانه در صفحات مختلف سایت و نیز تهیه گزارش ویژه از فعالیت ها و معرفی فعالیت ها و پروژه های شرکت اسپانسردر سایت برخوردار خواهد شد. جهت ثبت نام و دریافت فرم عضویت و اطلاع از شرایط اسپانسری اینجا را کلیک کنید.
  •   تبلیغات اختصاصی در سایت آفشور بصورت ماهیانه و تعرفه های آن براساس صفحه و ابعاد بنر متفاوت می باشد.

جهت دریافت فرم سفارش و جدول تعرفه های تبلیغات در آفشور این لینک را کلیک نمائید.

نحوه ارسال مقاله و خبر

بسط و توسعه دانش و تکنولوژی فراساحل در کشور، مستلزم همت و مشارکت کلیه متخصصین و کارشناسان و دست اندرکاران این صنعت است. در این راستا پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل ایران از همه متخصصین دعوت می نماید با به اشتراک گذاردن کتب و مقالات و نیز تجربیات و مشاهدات خود در بسط، توسعه و ارتقاء این صنعت پایگاه را یاری نمائید.

کتب و مقالات و اخبار ارسالی شما با نام و مشخصات شما در سایت منتشر خواهد شد و کاربران قادر خواهند بود نظرات خود را در رابطه با آن با شما در میان بگذارند.

جهت ارسال مقاله و خبر ابتدا در پایگاه ثبت نام بفرمائید سپس با استفاده از لینک بالای صفحه مقالات و کتب و یا از طریق این لینک نسبت به ارسال آن اقدام نمائید.مرسوله شما پس از تایید، در سایت منتشر خواهد شد.