پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

کمیته جانشین پروری در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تشکیل می شود

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از تشکیل کمیته جانشین پروری با توجه به استعداد و ظرفیت شناسی افراد در این شرکت خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل به نقل از شانا، منصور ریاحی با اشاره به لزوم تشکیل کمیته جانشین پروری در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: با تشکیل این کمیته مسیر سازمانی افراد مشخص می شود.

وی افزود: با نگاهی ویژه به شرایط و موقعیت سازمانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، همه تلاش خود را برای رسیدن به اهداف شرکت ملی پخش و چشم انداز آن به کار خواهم گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران موفقیتهای سازمانی را مرهون موفقیتهای فردی دانست و تاکید کرد: موفقیت فردی با ایجاد انگیزه و تقویت روحیه امکان پذیر است.

وی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران را ویترین وزارت نفت اعلام کرد و گفت: همچون گذشته باید اهداف فردی و سازمان را با هم تطبیق دهیم.

ریاحی از مدیریت تامین و توزیع فرآورده به عنوان یکی از حساسترین واحدهای شرکت پخش نام برد و کنترل میزان توزیع فرآورده در نقاط مختلف، کنترل هزینه های حمل و نقل را از اهداف این واحد اعلام کرد و افزود: پیاده سازی نرم افزار ها برای روزآمد کردن سامانه ها، تعدیل عرضه و تقاضا، مدیریت میزان موجودی و زمانبندی ارسال زیرنظر مدیر تامین و توزیع باید کنترل شود.

وی ضمن تاکید بر مدیریت اطلاعات اظهار کرد: توزیع مناسب و به موقع فرآورده های نفتی شرکت ملی پخش همواره مورد تاکید وزیر نفت بوده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.