پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

کمیته جانشین پروری در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تشکیل می شود

0

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از تشکیل کمیته جانشین پروری با توجه به استعداد و ظرفیت شناسی افراد در این شرکت خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل به نقل از شانا، منصور ریاحی با اشاره به لزوم تشکیل کمیته جانشین پروری در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: با تشکیل این کمیته مسیر سازمانی افراد مشخص می شود.

وی افزود: با نگاهی ویژه به شرایط و موقعیت سازمانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، همه تلاش خود را برای رسیدن به اهداف شرکت ملی پخش و چشم انداز آن به کار خواهم گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران موفقیتهای سازمانی را مرهون موفقیتهای فردی دانست و تاکید کرد: موفقیت فردی با ایجاد انگیزه و تقویت روحیه امکان پذیر است.

وی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران را ویترین وزارت نفت اعلام کرد و گفت: همچون گذشته باید اهداف فردی و سازمان را با هم تطبیق دهیم.

ریاحی از مدیریت تامین و توزیع فرآورده به عنوان یکی از حساسترین واحدهای شرکت پخش نام برد و کنترل میزان توزیع فرآورده در نقاط مختلف، کنترل هزینه های حمل و نقل را از اهداف این واحد اعلام کرد و افزود: پیاده سازی نرم افزار ها برای روزآمد کردن سامانه ها، تعدیل عرضه و تقاضا، مدیریت میزان موجودی و زمانبندی ارسال زیرنظر مدیر تامین و توزیع باید کنترل شود.

وی ضمن تاکید بر مدیریت اطلاعات اظهار کرد: توزیع مناسب و به موقع فرآورده های نفتی شرکت ملی پخش همواره مورد تاکید وزیر نفت بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.