پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

نمایندگان ۱۱ کشور خارجی فردا به جزیره کیش می‌آیند

0

به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل به نقل از خبرگزاری تسنیم، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش با هدف معرفی آخرین فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری و دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب و برق و انرژی های نو در جزیره کیش از فردا آغاز به کار می کند.

در این نمایشگاه که از فردا – اول بهمن ماه – به مدت چهار روز به میزبانی منطقه آزاد کیش برگزار می شود و طبق اعلام رسمی ستاد برگزاری این نمایشگاه، حضور نمایندگان بیش از ۱۳۵ شرکت داخلی و خارجی از ۱۲ کشور جهان نهایی شده است.

بر اساس این گزارش، نمایندگانی از کشورهای جمهوری اسلامی ایران، بلژیک، چین، ایتالیا، ژاپن، انگلستان، جمهوری چک، هلند، امارات متحده عربی، روسیه، کره جنوبی و آمریکا در فضای نمایشگاهی به وسعت ۱۸ هزار مترمربع آخرین دستاوردها و فن آوری های مرتبط با صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، برق و انرژی نو را ارائه می کنند.

علاوه بر این در حاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش، سه نشست تخصصی با محورهای سرمایه گذاری در حوزه انرژی و مدل همکاری شرکت های کوچک و متوسط داخلی و خارجی و نشست تسهیلات ویژه به شرکت کننده‌های دانش بنیان حوزه انرژی و تجزیه و تحلیل اقتصاد جهان و ایران و ارائه استراتژی راهبردی مناطق آزاد با حضور سازندگان، صنعتگران و شرکت های دانش بنیان ایرانی برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه فردا (اول بهمن ماه) امسال با حضور مقامات و مسئولان صنایع نفت و انرژی کشور در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.