پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

نفت و گاز فراساحلی آمریکا

images (20)

محصولات انرژی فراساحلی ایالات متحده یک مولفه ضروری در انرژی و امنیت اقتصادی کشور می باشد.

  • هر ساله توسعه انرژی فراساحلی ۴ تا ۶ میلیارد دلار به درآمدهای بودجه ای در خزانه فدرال تزریق می کند.
  • میلیون ها دلار نیز به ایالت ها پرداخت می شود. صنعت فراساحلی هر ساله تقریبا ۶۰۰ میلیون بشکه نفت و حدود ۵/۴ تریلیون فوت مکعب گاز طبیعی تولید می کند.
  • صنعت فراساحلی ایالات متحده، جهان را در توسعه و تجارتی کردن فناوری های پیشرفته که از محیط های حساس محافظت می کند و زندگی را برای تمام آمریکایی ها کیفیت می بخشد، هدایت می کند.

صنعت انرژی فراساحلی ایالات متحده برای حفاظت از امنیت انسانی و محیطی بر اساس سختگیرترین استانداردهای جهان کار می کند. از ۱۹۸۵ بیش از ۷ میلیارد بشکه نفت در آب های فراساحلی فدرال تولید شده است با این توضیح که کمتر از ۰۰۱/۰% به آب ها تراوش کرده و ۹۹۹/۹۹% به بهترین و پاک ترین نحو بهره برداری شده است.

  • سالیانه ۳۰% از ۱۵ میلیون ماهی صیدشده توسط ماهی گیران سواحل تگزاس و لوییزیانا نزدیک سکوها گرفته می شوند. تخمین های محافظه کارانه نشان می دهد تقریبا صید سالیانه ۴۵۰۰۰۰ پوند ماهی reef ، سالیانه ارزشی تقریبا برابر با ۲ میلیون دلار دارد.
  • ماموریت NOIA این است که دسترسی مطمئن به منابع ارزشمند انرژی فراساحلی را تامین کند، به طوری که در یک رفتار مسئولانه در برابر محیط زیست توسعه یابند، تولید و عرضه شوند.
  • images (21)

اشتغال

ساحل خلیج تگزاس، لوییزیانا، می سی سی پی و آلاباما محل تولد اکتشاف فراساحلی نفت و گاز طبیعی است و منافع اقتصادی این پیشرفت برای این مناطق روز به روز افزایش می یابد.

۸۵۰۰۰ شغل مستقیما مرتبط با این صنعت ایجاد شده و همین تعداد کارگر به طور غیر مستقیم استخدام شده است. در سال ۱۹۹۲ میانگین حقوق و مزایای کارکنان شرکت های تولیدکننده در خلیج مکزیک که مستقیما با این فعالیت در ارتباطند ۵۲۵۸۰ دلار تخمین زده شده است. پس از آن به دلیل رونق شدید اخیر، کمبود نیروی انسانی ماهر باعث افزایش دستمزدها شده است. در مجموع، برای پرداخت هزینه ها، تولیدکنندگان هر ساله چندین میلیارد دلار به فروشندگان و پیمانکارانی که از این فعالیت ها حمایت کنند می پردازد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.