پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

فراخوان پایانه ها برای طرحهای پژوهشی

0

رئیس اداره پژوهش و توسعه شرکت پایانه های نفتی ایران از فراخوان این شرکت برای انجام طرحهای پژوهشی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراشاحل به نقل از شانا، مهدی حسنی گفت: به منظور جذب مجری، درخواست پیشنهاد طرح (RFP) با عنوان “تعیین وضعیت و ممیزی خوردگی بر مبنای هزینه و تربیت ارزیابان انجام ممیزی در شرکت پایانه های نفتی ایران” فراخوان شده است.

وی ادامه داد: این اداره، براساس نیاز شرکت و ضمن تعامل با مدیریتهای مربوط نسبت به شناسایی نیازهای موجود، اولویت‌بندی آنها، شناسایی مجریان توانمند، اخذ پیشنهادات از مراکز علمی-تحقیقاتی و در نهایت عقد قراردادهای مورد نظر پس از طی روال قانونی اقدام می کند.

حسنی گفت: در همین راستا فرم درخواست پیشنهاد طرح(RFP) با عنوان “تعیین وضعیت و ممیزی خوردگی بر مبنای هزینه و تربیت ارزیابان انجام ممیزی در شرکت پایانه های نفتی ایران” ارائه شده است؛ این فراخوان در سایت اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران بارگذاری شده تا شرایط اخذ پیشنهادها از مراکز علمی – تحقیقاتی و عقد قراردادهای مورد نظر در این زمینه فراهم شود.

وی افزود: دانشگاه ها و مراکز توانمند در این حوزه می توانند پس از مطالعه و بررسی فرم مذکور، در صورت تمایل پیشنهاد فنی-مالی خود را در فرمت مورد تایید این شرکت، قابل دریافت از آدرس http://research.nioc-iotc.com/pages/bookform.aspx حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ٢٨ تیرماه امسال، جهت بررسی و اتخاذ تصمیم های بعدی ارسال کنند.

رئیس اداره پژوهش و توسعه شرکت پایانه های نفتی ایران، تصریح کرد: دریافت پیشنهاد فنی-مالی از آن مجموعه به منزله تایید نبوده و هیچگونه حقی را برای آن مرکز ایجاد نخواهد کرد و این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال پذیرش پروپوزالهای دریافتی ندارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران، حسنی اظهار امیدواری کرد: با افزایش همکاریهای فی مابین، گامی موثر در جهت توسعه صنعت نفت کشور و انجام پروژه های تحقیقاتی کاربردی برداشته شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.