پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

فراخوان شرکت‎های اکتشاف و تولید خارجی برای حضور در مناقصات‎ قراردادهای نفتی

1

شرکت ملی نفت ایران در اطلاعیه‎ای اعلام کرد: شرکت‎های اکتشاف و تولید نفت و گاز (E&P) خارجی فرم ارزیابی صلاحیت را برای حضور در مناقصه‎های قراردادهای بالادستی صنعت نفت تکمیل کنند.
در این اطلاعیه آمده است: «شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد برای تعدادی از پروژه‎های اکتشاف و تولید (E&P) نفت و گاز ایران، طی چند دوره، مناقصه برگزار کند. به این وسیله از شرکت‎های اکتشاف و تولید (E&P) خارجی معتبر و واجد شرایط دعوت به عمل می آید تا در فرایند ارزیابی صلاحیت شرکت کنند.

پروژه‎های مورد نظر که به تدریج اعلام می‎شوند، بر اساس قوانین و مقررات ایران در فهرست مناقصه قرار گرفته و واگذار خواهند شد. اسناد ارزیابی صلاحیت و اطلاعات مرتبط مانند شیوه‎ها، معیار و رویه‎های ارزیابی از فردا (دوشنبه، ٢۶ مهرماه- ١٧ اکتبر ٢٠١۶) در تارنمای رسمی شرکت ملی نفت ایران به نشانی www.nioc.ir در دسترس خواهد بود.

لازم است متقاضیان یک نسخه از مدارک مورد نیاز و اطلاعات مرتبط با آن را به همراه فایل الکترونیکی تا ٢٩ آبان ماه امسال (١٩ نوامبر ٢٠١۶) به نشانی الکترونیکی [email protected] و نشانی پستی تهران، خیابان کریمخان، خیابان حافظ، نرسیده به پل حافظ، ساختمان مرکزی ششم، طبقه پنجم، اتاق ۵٠١ ارسال کنند.

فهرست نهایی متقاضیان واجد شرایط، ١٧ آذر ماه امسال (هفتم دسامبر ٢٠١۶) در تارنمای شرکت ملی نفت ایران منتشر می شود.»

1 نظر
  1. مناقصه می گوید

    لطفا اطلاعات کامل تری در این مورد قرار دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.