پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

اتصال فازهای ٢٢ و ٢۴ پارس جنوبی به خط ششم سراسری

0

فازهای ٢٢، ٢٣ و ٢۴ پارس جنوبی با هدف انتقال گاز تولیدی این فازها و افزایش تاب آوری و قدرت مانور شبکه انتقال گاز به خط ششم سراسری متصل شد.
مدیر منطقه ١٠ عملیات انتقال گاز با بیان این که خروجی فازهای ٢٢، ٢٣ و ٢۴ پارس جنوبی از طریق خط لوله ۴٨ اینچ به خط ششم سراسری متصل شده است گفت: این عملیات روز (دوشنبه، ١٧ خردادماه) با تلاش کارکنان این منطقه با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل به نقل از شانا، علی نصحیت کن در ادامه به اتصال فازهای ٢٠ و ٢١ پارس جنوبی به خط چهارم سراسری اشاره کرد و افزود: خروجی فازهای یادشده نیز با همکاری پیمانکار پروژه از طریق خط لوله ۴٢ اینچ به خط چهارم سراسری متصل شده است.

وی یادآور شد: پارسال در مجموع پنج فاز پارس جنوبی از سوی کارکنان منطقه ١٠ عملیات انتقال گاز به خطوط سراسری متصل شده اند.

مدیر منطقه ١٠ عملیات انتقال گاز در ادامه به برنامه های این منطقه برای مدیریت افزایش تولید امسال پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: با ایجاد ارتباط بین خطوط سراسری و لوپ کردن خطوط می توانیم افزایش تولید امسال را به مبادی مصرف منتقل کنیم.

وی در ادامه به پیگرانی خطوط ششم و چهارم سراسری اشاره کرد و افزود: افزون بر خطوط یادشده، پیگرانی خطوط دوم و دهم سراسری نیز در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته مدیر منطقه ١٠ عملیات انتقال گاز، این منطقه با اجرای تعمیرات اساسی، شرائط انتقال پایدار گاز در فصل زمستان را مهیا می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.