پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

عملیات جابه‎جایی و لنگر اندازی سکوی امیرکبیر در موقعیت جدید انجام می‎شود

0

چهاردهمین نشست هم اندیشی مدیران و روسای شرکت نفت خزر با هدف بررسی اهداف و برنامه های اجرایی این شرکت در منطقه عملیاتی خزر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فرهنگ خطیبی، سرپرست شرکت نفت خزر با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی بیان کرد: موفقیت های بزرگ علمی و صنعتی بعد از انقلاب اسلامی در سایه توجهات خداوند متعال و تلاش و کوشش مردم غیور ایران در جهت تحقق آرمان های انقلاب اسلامی حاصل شده است.

خطیبی ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری جلسات هم اندیشی و بهره گیری از خرد جمعی همکاران در خصوص مسائل کلان سازمان، به تبیین و تشریح اهداف و برنامه های اجرایی پیش روی در بخش فعالیت های اکتشافی در دریای خزر و استان های شمالی کشور پرداخت .

در ادامه این نشست، مسعود متین فرد، سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت نفت خزر با اشاره به اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده به منظور جابجایی و انتقال سکوی نیمه شناور امیرکبیر به موقعیت جدید در دریای خزر افزود: در آینده ای نزدیک و با حصول اطمینان از آمادگی کامل ناوگان دریایی، عملیات جابجایی و لنگر اندازی سکو در موقعیت جدید انجام خواهد شد. همچنین بهزاد گل زرودی، رییس امور حقوقی و پیمانهای شرکت نیز با ارائه سه رویکرد، به روند تغییر قراردادهای نفتی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا حال حاضر پرداخت .

شایان ذکر است در ادامه جلسه دیگر مدیران و روسای حاضر در این نشست به بیان دیدگاه های خود در خصوص اجرای برنامه های آتی شرکت پرداخته و مسائل مربوط به حوزه فعالیت خود را تشریح کردند.

در پایان این نشست از زحمات امیر شهرام شهبازخانی، سرپرست منطقه عملیاتی خزر به عنوان واحد نمونه درون سازمانی با اهدا لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.