پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

شرایط سرمایه‎گذاری در لاوان بهبود می‎یابد

0

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لاوان با تاکید بر تقویت رقابت پذیری این منطقه نسبت به مناطق مشابه، از بهبود و تسهیل شرایط سرمایه گذاری در جزیره لاوان خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عبدالحمید زارعی در نشست مشترک با مسئولان و روسای ادارات سازمان منطقه ویژه اقتصادی لاوان که با هدف تقویت درآمدزایی و تسهیل ضوابط جذب سرمایه گذاری در این منطقه برگزار شد، گفت: تصمیم های موثری در زمینه بهبود شرایط سرمایه گذاران و حمایت از آنان در قالب اصلاح تعرفه های خدماتی و نیز اعطای حداکثری معافیت های قانونی به شرکت های تولیدی و فعالان اقتصادی منطقه در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: به زودی جزئیات این تصمیم ها اطلاع رسانی می شود.

بر اساس این گزارش، طی ماه های اخیر درخواست هایی از سوی برخی شرکت های خارجی برای همکاری و سرمایه گذاری در طرح ها و پروژه های سازمان منطقه ویژه اقتصادی لاوان به این سازمان ارائه شده و مذاکراتی به این منظور صورت گرفته است.

زارعی در دیدار با نمایندگان این شرکت ها، به ظرفیت های منطقه لاوان به ویژه در بخش منابع گازی و خدمات پالایشگاهی و به برنامه های این سازمان برای بهبود شرایط سرمایه گذاران و اعطای تسهیلات ویژه به آنان اشاره کرده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.