پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

سوخت رسانی دریایی در خلیج فارس بررسی می شود

به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل به نقل از خبرگزاری صدا و سیما روز سه شنبه دوم شهریور ، همایشی با موضوع “سوخت رسانی دریایی در خلیج فارس” با همکاری انجمن صنعت بانکرینگ ایران در محل سالن آمفی تئاتر سازمان بنادر و دریانوردی برگزار می شود.

رقابت منطقه ای در سوخت رسانی و راهکارهای افزایش سهم ایران از بازار منطقه، تشریح اهمیت موضوع سمینار برای کشور و سازمان، آشنایی با عملیات بازرگانی سوخت رسانی دریایی، مزایای اقتصادی توجه به صنعت سوخت رسانی برای کشور و سازمان بنادر، آشنایی کلی با موضوع سوخت رسانی دریایی، قوانین و مقررات بین المللی و ملاحظات زیست محیطی مرتبط با سوخت رسانی دریایی و جمع بندی موضوع ها با تاکید بر اهمیت ان برای کشور در این رویداد مورد بررسی قرارمی گیرد.

در این سمینار مدیرعامل سازمان بنادر و دریا نوردی، اعضای هیات عامل، مدیران ارشد، کارشناسان سازمان و سایر ارگانهای دولتی همچون سازمان حفاظت محیط زیست، گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان استاندارد، راه آهن جمهوری اسلامی ایران، ارگانهای مرتبط از وزارت نفت و… حضور دارند.

انجمن های صنفی همانند انجمن خطوط کشتیرانی و خدمات وابسته، انجمن پایانه داران بنادر کشور،اتحادیه مالکان کشتی، انجمن مهندسی دریایی ایران، فدراسیون حمل و نقل و شرکتهای خصوصی مرتبط و…این همایش را همراهی خواهند کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.