پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

زیمنس به بازگشت به ایران افتخار می کند

0

نایب رئیس نخست شرکت زیمنس و مسئول ارتباطات و امور دولتی این شرکت در خاورمیانه گفت: چشم انداز تجارت در ایران روشن است.

 

به گزارش ایسنا، بنیامین شرودر در حاشیه برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: زیمنس به بازگشت به بازار ایران افتخار می کند.

 

وی، برگزاری نمایشگاه را برای معرفی شرکتها به مشتریان اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: این شرکت آمادگی دارد تا به صنعت نفت و گاز ایران در حوزه برق، اتوماسیون و دیجیتالیزه کردن تاسیسات کمک کند.

این مقام ارشد زیمنس به سابقه دهها ساله حضور این شرکت در بازار ایران اشاره کرد و گفت:

این شرکت هرگز حتی در دوران تحریم روابط خود را با ایران قطع نکرد.

شرودر به قرارداد اخیر زیمنس با شرکت توربو کمپرسور نفت اشاره کرد و افزود: ما با وزارتخانه ها و شرکت های ایرانی برای گسترش همکاری ها در حال مذاکره هستیم.

وی گفت: تجارت با ایران آینده خوبی دارد واین شرکت  همه تلاش خود را برای کمک به ایران برای افزایش تولید نفت خواهد کرد.

نایب رئیس نخست شرکت زیمنس ادامه داد: زیمنس ثابت کرده است می تواند طرف تجاری مطمئنی برای ایران باشد.

این مقام عالی زیمنس در خاورمیانه، روابط ایران و آلمان را تاریخی و دوستانه دانست و افزود: ما دنبال تقویت تجارت با ایران هستیم.

وی با اشاره به توافق هسته ای بین ایران و گروه ١+۵ افزود: توافق هسته ای فرصت های زیادی را پیش روی اقتصاد ایران قرار داد و فرصت های زیادی هم در انتظار ایران است.

شرودر درباره مشکلاتی که در ارتباطات شرکتهای خارجی با ایران وجود دارد هم گفت: هنوز برخی مشکلات بویژه در حوزه های مالی وجود دارد که همه این مشکلات در نشست اخیر هیئتهای ایرانی و آلمانی در تهران به بحث گذاشته شد.

براساس گزارش وزارت نفت، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امروز با حضور ١٩٠٠ شرکت ایرانی و خارجی از ۴٠ کشور جهان آغاز بکار کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.