پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

رونمایی از مدل جدید قراردادهای نفتی در کنفرانس تهران

0

کنفرانس بین المللی نفت و گاز ایران؛ موسوم به «کنفرانس تهران» با موضوع رونمایی از مدل جدید قراردادهای نفتی ایران – IPC، در روزهای هفتم و هشتم آذرماه سال جاری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار خواهد شد.

8

خبرگزاری فارس: رونمایی از مدل جدید قراردادهای نفتی در کنفرانس تهران

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، بیژن زنگنه در آخرین اظهار نظر خود در خصوص رونمایی از قراردداهای جدید نفتی در تهران با تاکید بر لزوم استفاده از فناوری های کشورهای پیشرفته در صنعت نفت گفت: مدل جدید قراردادی و پروژه های صنعت نفت ظرف یک ماه آینده در کنفرانس معرفی قراردادهای IPC در بخش بالادستی نفت، رونمایی خواهد شد.

ارائه راه کارهای همکاری دو جانبه، سرمایه گذاری خارجی و ایجاد همکاری مشترک بین شرکت های ایرانی و خارجی از جمله اهدافی است که به گفته وزیر نفت در این کنفرانس دنبال خواهد شد.

همچنین رکن الدین جوادی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نیز با تاکید بر اهمیت کنفرانس تهران با بیان این که حدود یک ماه دیگر کنفرانس رونمایی از قراردادهای جدید نفتی برگزار می شود از نمایندگان شرکت های داخلی و بین المللی خواست در این کنفرانس حضور یابند و زمینه را برای برداشتن گام های پرشتاب تر در حوزه اقتصادی پس از کنار رفتن تحریم های ظالمانه فراهم کنند.

بر پایه اعلام دبیرخانه اجرایی کنفرانس تهران، پیش بینی می شود در فضای پساتحریم به وجود آمده، بیش از ۳۰۰ مدیر عالی رتبه از شرکت های بین المللی نفتی (IOC) و پیمانکاران و سازندگان بالادستی داخلی، با هدف جلب پروژه های بزرگ صنعت نفت ایران و حضور در بازار پر رونق پیش رو، در این کنفرانس حضور یابند.

بر این اساس تاکنون بیش از ۴۰ شرکت بزرگ اروپایی و آسیایی آمادگی خود را برای حضور در این رویداد مهم نفتی که در روزهای هفتم و هشتم آذر ماه سال جاری در سالن اجلاس کشورهای اسلامی برگزار می شود، اعلام کرده اند.

سایت این کنفرانس به دو زبان فارسی و انگلیسی با آدرس http://www.tehransummit.com/fa/ در دسترس قرار گرفته است. علاقه مندان و متقاضیان حضور در این رویداد بین المللی، با مراجعه به این وب سایت، ضمن اطلاع از آخرین اخبار و تحولات مربوط به کنفرانس، قادر به ثبت نام اینترنتی در این کنفرانس نیز خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.