پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

دفاتر هلدینگ خلیج فارس در اروپا بازگشایی می شود

0

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس با اشاره به سهم ٧٨ درصدی ساخت داخل در این شرکت گفت: دفاتر شرکتها و نمایندگیهای فروش محصولات هلدینگ خلیج فارس در آینده ای نزدیک در اروپا بازگشایی می شود.
عادل نژاد سلیم،با اشاره به تعریف چند پروژه جدید در هلدینگ خلیج فارس، افزود: این پروژه‌ها برای تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی کلید خورده است.

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس ادامه داد: البته طی سالهای اخیر به دلیل تحریم نتوانسته‌ایم به سمت خرید دانش فنی موجود در صنایع تکمیلی برویم.

وی با تاکید بر این که برخی کشورهای همسایه همچون عربستان و ترکیه با تغییر تعرفه‌های واردات محصولات پتروشیمی ایران به کشور خود جنگ اقتصادی را علیه ما به راه‌انداخته‌اند، گفت: در دوران هشت ساله تحریم، صنعت پتروشیمی بازارهای اروپایی خود را از دست داد، از این رو باید با کنار زدن رقبای خود بار دیگر به این بازارها دست یابیم.

نژاد سلیم از بازگشایی دفاتر شرکتها و نمایندگیهای فروش محصولات هلدینگ خلیج فارس در قاره اروپا در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: برای کسب این بازار سنتی قصد داریم در همه نمایشگاههای بین المللی حضور یابیم.

وی اظهارکرد: همچنین با مذاکراتی که با دیگر هلدینگهای موجود در صنعت پتروشیمی داشته‌ایم در تلاشیم همه شرکتها و هلدینگها به صورت یکجا و منسجم درنمایشگاههای بین المللی حضور یابند.

نژادسلیم با تشریح عملکرد تولید سال ٩۴ هلدینگ خلیج فارس، اظهارکرد: پارسال ٩٠٠ هزار تن محصول پتروشیمی به دلیل نداشتن صرفه اقتصادی تولید نشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.