پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

دعوت از سرمایه‌گذاران در بخش نفت و گاز برای حضور در مزایده کارخانه NGL خارگ

0

شرکت نفت فلات قاره ایران با انتشار آگهی فراخوان، از سرمایه‌گذاران و شرکت‌های واجد شرایط ایرانی دعوت کرد در مزایده اجاره تاسیسات موجود کارخانه NGL خارگ، تکمیل این طرح و بهره‌برداری از آن تا پایان سال ۱۴۲۰ مشارکت نمایند.
به نقل از روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، در این مزایده که با هدف استفاده از توانمندی داخلی و جمع‌آوری گازهای همراه نفت در راستای حفظ محط زیست برگزار می‌شود، تاسیسات موجود کارخانه NGL خارگ به همراه تکمیل این طرح به منظور خرید گازهای همراه مناطق خارگ و بهرگان تا پایان سال ۱۴۲۰ به سرمایه‌گذاران دارای شرایط لازم واگذار خواهد شد. محل اجرای این طرح جزیره خارگ است و شرکت‌های متقاضی باید علاوه بر توانایی تامین منابع مالی، تجربه مرتبط با موضوع مزایده و ارائه یک نسخه تایید شده از صورت‌های مالی حسابرسی شده سه سال قبل خود، توانایی ارائه ضمانتنامه «شرکت در مزایده» با اعتبار شش ماهه و قابل تمدید و ارائه ضمانتنامه «انجام تعهدات» در صورت برنده شدن را داشته باشند.
بر این اساس، از سرمایه‌گذاران و شرکت‌های توانمند دعوت می‌شود حداکثر ظرف ۱۰ روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم (شنبه ۱۵ آبان‌ماه) با در دست داشتن مدارک لازم به امور قراردادهای شرکت نفت فلات قاره ایران مراجعه نمایند.
گفتنی است، پروژه NGL خارگ یکی از طرح‌های کلیدی و پر اهمیت صنعت نفت کشور است که ضمن ممانعت از سوختن و هدر روی روزانه ۶۰۰ میلیون فوت مکعب گاز، از انتشار چندین هزار تن آلاینده در محیط جزیره خارگ و خلیج فارس جلوگیری خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.