پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

دستاوردهای شرکت ملی حفاری در نمایشگاه صنعت نفت

0

شرکت ملی حفاری ایران در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضوری فعال خواهد داشت.

شرکت ملی حفاری ایران همچنین در سالن ١۵ نمایشگاه، فضای مناسبی برای جلسه ها و نشست مدیران و مسئولان شرکت با سازندگان و صنعتگران قطعات و تجهیزات داخلی و شرکت های خارجی حاضر در نمایشگاه پیش بینی کرده است.

شرکت ملی حفاری ایران امسال برای نمایش تازه ترین دستاوردهای خود در زمینه فعالیت های حفاری و خدمات حفاری در بیست و یکمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، در سالن شماره هفت مستقر می شود.

در غرفه اختصاصی شرکت ملی حفاری ایران کارشناسان بخش های مختلف این شرکت درباره معرفی توانمندی ها، تعامل با سازندگان و صنعتگران، فعالیت های انجام شده در راستای طراحی، مهندسی ساخت و بومی سازی قطعات و تجهیزات کاربردی در صنعت حفاری به مراجعان و علاقمندان توضیح می دهند.

همچنین درباره زمینه های سرمایه گذاری و همکاری با شرکت های بین المللی در زمینه تامین کالا، تجهیزات، دکل های حفاری خشکی و دریایی و اجرای پروژه های مشترک منطقه ای رایزنی خواهد شد.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته، تیم های کارشناسی و تخصصی این شرکت از واحدهای بازاریابی، تدارکات و امور کالا، فنی و پژوهشی در مدت برپایی نمایشگاه با حضور در غرفه ها از نزدیک با نمایندگان شرکت های حاضر در نمایشگاه گفتگو و تبادل نظر می کنند.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ١۶ تا ١٩ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.