پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

حمایت از صنعت نفت، دفاع از تمامیت ارضی و منافع ملی است

0

استاندار خوزستان گفت: حمایت از صنعت نفت، حمایت از تمامیت ارضی و منافع ملی و موضع گیری علیه این صنعت نفت، گام برداشتن در مسیر تضعیف کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل ایران به نقل از خبرنگار شانا، غلامرضا شریعتی، صبح امروز (چهارشنبه، ١٧ شهریورماه) در آئین تحویل رسمی ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر به اداره ورزش و جوانان استان خوزستان، با بیان این مطلب افزود: این نگاه باید در تمام استان خوزستان و کشور فراگیر شود و در عین حال فضا برای ارائه نقطه نظرهای مختلف به منظور تضارب آرا و اتخاذ بهترین تصمیم ها فراهم باشد.

وی گفت: اگرچه شرکت ملی نفت ایران نیز مانند دیگر ارگان ها باید اعتبارات مورد نیاز خود را از خزانه دولت دریافت کند و به تمام درآمدهای نفتی دسترسی ندارد، اما همانطور که تمام شرکت های بین المللی دنیا به ایفای مسئولیت های اجتماعی به عنوان بخشی اجتناب ناپذیر از فعالیت های توسعه ای نگاه می کنند، شرکت ملی نفت ایران نیز در این زمینه فعال است.

شریعتی ادامه داد: ارائه خدمات اجتماعی به نفت کمک می کند در فضایی امن و بدون دغدغه به فعالیت های توسعه ای خود مشغول شود و گاهی تاثیرگذاری مثبت ساخت یک مدرسه یا هر خدمت عام المنفعه دیگر در ذهن مردم ساکن در اطراف مناطق عملیاتی نفتی، معادل میلیاردها تومان دستاورد برای صنعت نفت به همراه دارد.

وی از وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت و گاز اروندان به دلیل ساخت و تحویل ورزشگاه نفت و گاز اروندان به مردم خرمشهر قدردانی کرد.

بر پایه این گزارش، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در راس هیئتی، صبح امروز (چهارشنبه، ١٧ شهریورماه) از ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر بازدید کردند و طی آئینی، این ورزشگاه به طور رسمی به اداره ورزش و جوانان استان خوزستان تحویل شد.  

ساخت استادیوم ١۵ هزار نفری خرمشهر که مطابق با استانداردهای روز دنیاست، از جمله خدمات عام المنفعه شرکت نفت وگاز اروندان به شمار می آید که به مردم خرمشهر تقدیم شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.