پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

تفاهم نامه سه جانبه میان شرکت ملی گاز ایران، زیمنس و OTC

0

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران سه شنبه، ١۴ اردیبهشت ماه برای گسترش همکاری میان دو کشور با معاون وزیر اقتصاد و انرژی آلمان دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، رکن الدین جوادی، عصر روز گذشته (سه شنبه، ١۴ اردیبهشت ماه) برای گسترش همکاری میان ایران و آلمان با اوه بک میر، معاون وزیر اقتصاد و انرژی آلمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دو طرف ضمن تاکید بر گسترش همکاری صنعت نفت ایران با شرکت های آلمانی، در زمینه حل مشکلات بانکی و بیمه ای، همکاری پس از لغو تحریم ها و مشارکت شرکت های آلمانی با شرکت های ایرانی در ساخت تجهیرات گفت و گو کرده و زمینه های همکاری با یکدیگر را بررسی کردند.

پس از پایان این دیدار دو تفاهم نامه سه جانبه میان شرکت ملی نفت ایران، زیمنس و شرکت توربو کمپرسور نفت (OTC) و شرکت ملی گاز ایران، زیمنس و شرکت توربو کمپرسور نفت (OTC) امضا شد.

وزیر نفت پیش تر چند دور گفتگو با مدیران شرکت آلمانی زیمنس در تهران داشته است و در ملاقاتی با یو کازر، مدیرعامل زیمنس در اسفندماه پارسال اعلام کرده بود: زیمنس یکی از بازیگران اصلی برق و ماشینهای دوار در جهان است و ایران می تواند با همکاری با این شرکت به قطب ساخت و صادرات تجهیزات بدل شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.