پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

تامین نفت سفید بخش روستایی زنجان در اولویت قرار دارد

0

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: با فرا رسیدن روزهای سرد سال تامین نفت سفید بخش روستایی استان در اولویت کاری این منطقه قرار دارد.
به نقل ازشانا به نقل از ایرنا، محمود آقا محمدیان افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده، این شرکت مشکلی در سوخت‌رسانی به مناطق روستایی استان ندارد و توزیع و اعلام کالابرگ نفت سفید با هدف تامین به موقع سوخت را انجام داده است.

وی اظهار کرد: همه اطلاعات خانوارهای مصرف کننده نفت سفید به جهت راستی‌آزمایی جمع آوری و در سیستم تجارت آسان (سامانه درخواست فرآورده های نفتی) ثبت شده که هم اکنون این تعداد به ۴٠ هزار خانوار رسیده است.

آقا محمدیان افزود: در نواحی تحت پوشش منطقه بیشترین خانوارهای نفت سفید سوز در ناحیه مرکزی و کمترین در ناحیه ابهر را شامل می‌شود که برای ناحیه ابهر حدود دو هزار خانوار تحت پوشش پیش بینی شده است.

وی عنوان کرد: ١٨٣ فروشندگی روستایی در این استان وجود دارد که از این تعداد ٢٢ فروشندگی در ناحیه ابهر، ۵٩ فروشندگی در ناحیه خدابنده و ١٠٢ فروشندگی در ناحیه مرکزی فعالیت می‌کند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان اعلام کرد: با توجه به اقدام‌های انجام شده و برگزاری جلسات متعدد با مسئولان شهرستانی با هدف ایجاد هماهنگی سوخت رسانی و نیز بازدیدهای میدانی از روستاهای اقماری، مشکلی در سوخت‌رسانی و تامین به موقع سوخت نفت سفید روستاییان در فصول سرد سال وجود ندارد.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان دارای ۵٣ باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و ۴٠ باب جایگاه عرضه سی ان جی است که از این تعداد جایگاه های عرضه سوخت مایع ٢٩ باب در ناحیه مرکزی و تامین کننده سوخت مورد نیاز شهرستان های زنجان، طارم، ماهنشان، دندی و ایجرود بوده و ١٧ جایگاه ناحیه ابهر، سه شهر سلطانیه و ابهر و خرمدره را پوشش می دهند و شهرستان خدابنده نیز دارای ۶ جایگاه عرضه فرآورده مایع نفتی است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.