پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

انتشار فراخوان‌های‌ عمومی مناقصات در شرکت نفت فلات قاره ایران

0

به منظور بهبود فرآیند انتخاب پیمانکاران:

انتشار فراخوان‌های‌ عمومی مناقصات در شرکت نفت فلات قاره ایران

به گزارش اویل نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، مهندس سلمان خسروی قره‌قشلاقی افزود: در راستای استفاده از توانمندی‌ها و حمایت حداکثری از پیمانکاران داخلی، ایجاد بانک اطلاعاتی منابع اجرایی و تأمین تجهیزات پروژه‌ها و طرح‌ها، افزایش مشارکت و توانمندی پیمانکاران داخلی در طرح‌های نفت و گاز شرکت نفت فلات قاره ایران و استفاده از آنها در عملیات تولید نفت و گاز در دریا (آبهای عمیق و نیمه عمیق) خلیج فارس و دریای عمان، شرکت نفت فلات قاره ایران نسبت به انتشار آگهی فراخوان عمومی جهت ارزیابی کیفی پیمانکاران در تأمین،‌ تعمیر و راه‌اندازی تأسیسات و تجهیزات نفت و گاز در دریا و خشکی، عملیات راهبری شناورها و خدمات فنی مربوط به آنها و همچنین خدمات چاه‌پیمایی و احداث مخازن عظیم ذخیره نفت خام اقدام نموده است.
وی افزود: از آنجا که عملیات نگهداری ظرفیت تولید و تأسیسات بهره‌برداری در دریا دانش فنی، تجهیزاتی و اجرایی غیر قابل مقایسه با خشکی دارد، این فرصت زمینه‌ای جهت حضور شرکت‌های پیمانکاری و افزایش توانمندی اجرایی آنها خواهد بود. بر اساس تصمیم مدیریت شرکت نفت فلات قاره ایران در جهت بهبود فرآیند انتخاب پیمانکاران، فراخوان ارزیابی عمومی برای اولین بار در این شرکت منتشر گردیده تا نسبت به شناسایی و تهیه منابع اجرایی در موضوعات مرتبط با امور تولید در رشته‌های مختلف مورد نیاز در عملیات تولید،‌ توسعه و نگهداری تأسیسات اقدام گردد.
وی با بیان اینکه این فراخوان از تاریخ سوم خردادماه به مدت یک ماه منتشر شده است، گفت: کلیه شرکت‌های دارای توانایی تجهیزاتی و سابقه کاری مورد نظر می‌توانند با مراجعه به روزنامه‌های کثیرالانتشار و تارنمای شرکت نفت فلات قاره ایران به نشانی WWW.IOOC.CO.IR نسبت به ارائه مستندات مورد نیاز اقدام نمایند، تا پس از ارزیابی در فهرست شرکت‌های واجد شرایط موضوعات مربوطه قرار گیرند.
رییس امور قراردادهای شرکت نفت فلات قاره ایران در پایان گفت: این فراخوان مرحله اول بوده و در مراحل بعدی جهت موضوعات احداث تأسیسات نفت و گاز دریا و خشکی و تجهیزات دریایی دیگر منتشر خواهد شد.
گفتنی است، شرکت نفت فلات قاره ایران سالانه با حجم بالغ بر ۱.۴ میلیارد یورو مناقصات در خصوص موضوعات تخصصی خود برگزار می‌نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.