پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

شرکت ملی حفاری با سازندگان داخلی قراردادهای مدت‎دار امضا میکند

قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از عقد قرارداد های مدت دار (OPEN ORDER) با شرکت های سازنده داخلی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمدرضا تاکایدی در جمع خبرنگاران از ارزیابی شرکت های سازنده داخلی حاضر در بیست و یکمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خبر داد و گفت: ملی حفاری از دست اندرکاران امور مناقصات و قراردادهای این شرکت خواسته تا در مناقصات جدید، افزون بر شرکت هایی که تاکنون ثبت شده اند نسبت به ارزیابی شرکت های حاضر در نمایشگاه و دعوت از آنان برای حضور در مناقصه های جدید اقدام کند.
وی افزود: عقد قراردادهای مدت دار  شرکت ملی حفاری فرصت مناسبی برای سازندگان داخلی که در مناقصات پذیرفته می شوند، ایجاد خواهد کرد تا در مدت زمان قرارداد ضمن تامین مواد اولیه و برنامه ریزی برای تولید، بحث کیفیت کالاهای تولیدی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند.
تاکایدی، حذف هزینه های انبارداری را از دیگر ویژگی های قراردادهای مدت دار اعلام کرد و گفت: علت این امر این است که کالاهای تولیدی حسب نیاز، تولید و در مدار عملیات قرار می گیرد.
قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه این شرکت سالانه نزدیک به ۵۰۰ میلیارد ریال برای تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز تولید داخل تخصیص می دهد، افزود: شرایط قراردادهای مدت دار زمینه واگذاری ساخت قطعات بیشتر را به سازندگان و صنعتگران داخلی فراهم می سازد.
بر اساس این گزارش، شرکت ملی حفاری ایران هم اکنون با حدود ۲۰۰ شرکت سازنده داخلی در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات صنعت حفاری همکاری دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.