پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

آموزش حقوق قراردادها به مدیران آینده صنعت نفت آغاز شد

جلسه آموزش حقوق قراردادها از صبح امروز (٢٩ اردیبهشت ماه) در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت آغاز شده است.
پیرو انتخاب ۴٨ نفر برای پرورش به عنوان مدیران پروژه آتی صنعت نفت از سوی مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، از صبح امروز (چهارشنبه، ٢٩ اردیبهشت ماه) جلسه آموزشی حقوق قراردادها با تدریس استاد طبیب زاده برای این افرادآغاز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل، به نقل از شانا، منتخبان مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت بعدازظهر امروز نیز در کلاس قانون مناقصات که از سوی عباس محسنی تدریس می شود، حضور می یابند.

دوره های آموزشی مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت از حدود یک ماه پیش و در مرحله نخست، برای ۴٨ نفر از افراد برگزیده این مرکز به منظور پرورش مدیران پروژه آینده صنعت نفت آغاز شده است که در این راستا، جلسه های آموزشی با عناوین قانون مناقصه ها، مبانی مدیریت پروژه، اقتصاد مهندسی، اقتصاد کلان و آیین نامه معاملات برگزار شده است.

مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت با هدف شناسایی، پرورش و معرفی نسلی نو از مدیران صنعت نفت شکل گرفته است تا با توجه به در پیش بودن موج بازنشستگی مدیران صنعت نفت و شرائط ویژه این صنعت، ظرفیتهای مدیریتی را به شکل بهینه در صنعت نفت شناسایی کرده و پرورش دهد. به این منظور، پس از بررسیهای مختلف اعم از سنجش سلامت روان، مهارتهای رفتاری، مهارتهای زبان و رایانه و انجام مصاحبه های تخصصی، از میان حدود هزار نفر، ۴٨ نفر که اکنون در این دوره آموزشی حضور یافته اند، منتخب شده اند.

بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته، قرار است هفت دوره آموزشی برای این افراد برگزیده برگزار شود که مبانی مدیریت پروژه، اقتصاد مهندسی، اقتصاد کلان، آیین نامه معاملات، قانون مناقصه ها، تامین منابع مالی و مباحث حقوقی و قراردادی رئوس این دوره های آموزشی است و در پایان برای افراد گواهینامه صادر می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.