پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

آغاز دور جدید مذاکرات نفتی ایران –ایتالیا/ جزئیات ۳ پیشنهاد نفتی ایتالیایی‌ها

0

دور جدید مذاکرات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ایران و شرکت SSE ایتالیا به منظور توسعه همکاری های جدید در صنایع نفت و گاز آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دور جدید مذاکرات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به عنوان بزرگترین شرکت بهره بردار نفت ایران و شرکت SSE ایتالیا به منظور توسعه همکاری‌های جدید در صنایع نفت و گاز آغاز شد.

بر این اساس هفته جاری و همزمان با اجرایی شدن برجام و شروع دوره پسا تحریم، هیاتی متشکل از نمایندگان شرکت ایتالیایی SSE با سفر به اهواز در نشستی مشترک با مدیران شرکت نفت مناطق نفت‌خیز جنوب، به ارائه توانمندی‌ها و راهکارهای توسعه همکاری‌های دو جانبه پرداختند.

نمایندگان شرکت SSE در نشست مشترکی با کارشناسان شرکت نفت‌خیز جنوب علاوه بر رایزنی و مذاکرات در خصوص نحوه تأمین تجهیزات کنترل توربین‌ها و کمپرسورهای گازی و ارائه راهکارهای بهبود سیستم‌های قدیمی تقویت فشار و انتقال گاز، پیشنهادهایی در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی و تخصصی مشترک در حوزه صنایع نفت و گاز ایران مطرح کردند.

از سوی دیگر راهبری مطالعات امکان سنجی، اجرای طرح‌های مهندسی پایه و تفصیلی و تشریح فرآیند خدمات پس از فروش از دیگر مباحثی بود که طرف ایتالیایی در این نشست ارائه کرده است.

SSE ایتالیا یک شرکت فعال بین‌المللی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است که در زمینه تعمیرات، تأمین و ساخت انواع تجهیزات فرآیندی همچون کمپرسورها و توربین‌های گازی و سایر تجهیزات مرتبط در صنایع نفت و گاز و همچنین ارائه خدمات مختلف فنی و مهندسی در کشورهای مختلف جهان فعالیت دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.