پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

آغاز به‎کار بیست و یکمین نمایشگاه بین‎المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی

0

بزرگ ترین رویداد صنعت نفت ایران با شعار جذب سرمایه و انتقال تکنولوژی، امروز (پنج شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵) با حضور رکن الدین جوادی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در محل نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
بیست و یکمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در سال ۹۵ در حالی کار خود را آغاز می کند که شرکت های خارجی زیادی با اجرای برجام و گشایش روابط و مناسبات بین المللی ایران برای حضور در صنعت نفت ایران اعلام آمادگی کرده اند.

در این دور از نمایشگاه ۹۹۶ شرکت داخلی و ۸۲۶ شرکت خارجی حضور دارند این در حالی است که سال گذشته تنها ۵۴۶ شرکت خارجی در نمایشگاه حضور یافته بودند.

در این رویداد مهم بیش از ۴۰ کشور خارجی حضور دارند و پاویون کشورهای چین، کره جنوبی، ترکیه، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، اتریش و فنلاند در سالن های ۳۵ و ۳۸ نمایشگاه برپا است.

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی فرصتی است تا دست اندرکاران این صنعت در حوزه های داخلی و بین المللی ضمن عرضه آخرین دستاوردهای علمی و فنی خود با توانمندی ها و ظرفیت های عظیم جمهوری اسلامی ایران در بخش نفت و گاز و صنایع مربوطه بیشتر آشنا شوند.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت ۱۰ الی ۱۸ فعالیت دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.