۲۸ مرداد, ۱۳۹۶

مذاکره برای ورود نفتکشهای ایرانی به اروپا در حال نهایی شدن است

شرکت ملی نفتکش مذاکره برای ورود نفتکشهای ایرانی به اروپا در حال نهایی شدن است offshore257 765x510

مدیربازرگانی شرکت ملی نفتکش ایران از نهایی شدن مذاکره با شرکتهای غربی برای وارد شدن نفتکشهای ایرانی به بازارهای بین المللی در آینده بسیار نزدیک خبر داد و گفت: میانگین سنی نفتکشهای این ناوگان ١٠ سال است که یکی از جوانترینهای دنیا به شمار می آید.
وی اشاره این که شرکت ملی نفتکش ایران بزرگترین شرکت حمل و نقل محموله‌های نفتی ایران است، تصریح کرد: این شرکت همچنین یکی از جوانترین ناوگانهای دریایی دنیا را در اختیار دارد و میانگین سن کشتیهای این ناوگان ١٠ سال است.

وی با بیان این که کشتیهای ایرانی استاندارد بالایی دارند بر مدرن بودن کشتیهای ایرانی تاکید کرد و گفت: در آینده بسیار نزدیک نفتکشهای ایرانی بین المللی می شوند و در آبهای اروپایی تردد می کنند.

کاپیتان سردشتی پیش تر در همایش بین‎المللی LPG که در تهران و با حضور نمایندگان ۶۵ کشور جهان برگزار شد، با بیان این که شرکت ملی نفتکش از یک ‎سال و نیم پیش و پیش از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، خود را برای ورود دوباره به بازارهای اروپا آماده کرده بود، افزوده بود: انتظار داریم نفتکشهای این شرکت در ژوئن ٢٠١۶ (خردادماه) تردد خود را به بنادر اروپایی از سر گیرند که نخستین تردد این نفتکشها به اروپا پس از تحریمهای غرب خواهد بود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *