۳۱ شهریور, ۱۳۹۶

فراخوان شرکت‎های اکتشاف و تولید خارجی برای حضور در مناقصات‎ قراردادهای نفتی

مناقصات‎ قراردادهای فراخوان شرکت‎های اکتشاف و تولید خارجی برای حضور در مناقصات‎ قراردادهای نفتی offshore32 2 765x510

شرکت ملی نفت ایران در اطلاعیه‎ای اعلام کرد: شرکت‎های اکتشاف و تولید نفت و گاز (E&P) خارجی فرم ارزیابی صلاحیت را برای حضور در مناقصه‎های قراردادهای بالادستی صنعت نفت تکمیل کنند.
در این اطلاعیه آمده است: «شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد برای تعدادی از پروژه‎های اکتشاف و تولید (E&P) نفت و گاز ایران، طی چند دوره، مناقصه برگزار کند. به این وسیله از شرکت‎های اکتشاف و تولید (E&P) خارجی معتبر و واجد شرایط دعوت به عمل می آید تا در فرایند ارزیابی صلاحیت شرکت کنند.

پروژه‎های مورد نظر که به تدریج اعلام می‎شوند، بر اساس قوانین و مقررات ایران در فهرست مناقصه قرار گرفته و واگذار خواهند شد. اسناد ارزیابی صلاحیت و اطلاعات مرتبط مانند شیوه‎ها، معیار و رویه‎های ارزیابی از فردا (دوشنبه، ٢۶ مهرماه- ١٧ اکتبر ٢٠١۶) در تارنمای رسمی شرکت ملی نفت ایران به نشانی www.nioc.ir در دسترس خواهد بود.

لازم است متقاضیان یک نسخه از مدارک مورد نیاز و اطلاعات مرتبط با آن را به همراه فایل الکترونیکی تا ٢٩ آبان ماه امسال (١٩ نوامبر ٢٠١۶) به نشانی الکترونیکی ipc@nioc.ir و نشانی پستی تهران، خیابان کریمخان، خیابان حافظ، نرسیده به پل حافظ، ساختمان مرکزی ششم، طبقه پنجم، اتاق ۵٠١ ارسال کنند.

فهرست نهایی متقاضیان واجد شرایط، ١٧ آذر ماه امسال (هفتم دسامبر ٢٠١۶) در تارنمای شرکت ملی نفت ایران منتشر می شود.»

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *