۱ مهر, ۱۳۹۶

شرکت طرقه انرژی

torghe fa  شرکت طرقه انرژی torghe fa

شرکت مهندسی و ساخت طرقه انرژیمهندسی، تامین کالا و اجرای پروژه های ساحلی و فراساحلی

شرکت مهندسی و ساخت طُرقه انرژی در سال ۱۳۸۳ با شماره ثبت ۲۴۲۶۸۷ با هدف اجرای پروژه‌های نفت، گاز، پتروشیمی و طرح‌های ملی به صورت مهندسی، خرید و اجرا ‌و نیز مدیریت پروژه‌های
صنعتی با خط مشی ذیل تأسیس گردید.
۱. حرکت در راستای استفاده از فن آوری‌ها و دانش فنی و مدیریتی نوین
۲. حرکت در ایمن سازی محیط کار و افزایش ضریب ایمنی فعالیت‌ها
۳. تلاش جهت اجرای پروژه ها در حداقل زمان ، کمترین هزینه و بالاترین کیفیت
۴. بهبود مستمر فرآیندهای شرکت و افزایش بهره‌وری و سودآوری
۵. افزایش آگاهی مدیران و کارکنان از اهمیت انسجام سازمانی، کار تیمی و آراستگی محیط کار

توانمندی‌ها

شرکت مهندسی و ساخت طُرقه انرژی با برخورداری چندین سال تجربه قادر به طراحی، خرید، ساخت و نصب پروژه‌های صنعتی می‌باشد یکی از مهمترین زمینه‌های کاری شرکت اجرای پروژه‌های نفتی ساحلی و فراساحلی می‌باشد و در این راستا گروهی از بهترین متخصصان این صنعت را در اختیار دارد و توانسته است پروژه‌های متعددی را مانند اجرای تأسیسات اسکله دو منظوره صادرات LPG جزیره لاوان، اجرای تأسیسات نفتی اسکله‌های C1 & C5 بندرعباس، راه‌اندازی سکوهای نفتی بهرگانسر، بازسازی و نوسازی سکوهای ابوذر و… را با موفقیت به انجام رساند. برخی از مهمترین نقاط قوت ما مدیریت پروژه، مهندسی، خرید، ساخت، نصب، پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی می‌باشد.

IMG_2753  شرکت طرقه انرژی IMG 2753

مهندسی

شرکت مهندسی و ساخت طُرقه انرژی انواع خدمات مهندسی و پشتیبانی را که از مطالعات امکان سنجی آغاز و به راه‌اندازی و اداره تأسیسات ختم می‌گردد، ارائه می‌نماید.

واحد مهندسی، با بهره‌گیری از متخصصان توانمند در شاخه‌های مختلف و آخرین مهارت‌های فنی و نرم‌افزارهای رایانه‌ای، نرم‌افزار مدیریت مدارک مهندسی (EDIM) را در داخل شرکت طراحی و اجرا نموده است. این واحد خدمات خود را در حوزه‌های مهندسی پایه، تفصیلی، خرید، نصب و کارگاهی ارائه می‌کند.
به منظور کنترل فرآیند ساخت امکانات نرم‌افزاری همچون مدلسازی سه بعدی در محل یاردها و کارگاه‌های ساخت مستقر گردیده و از طریق شبکه ارتباطاتی پیشرفته و گسترده‌ای تحت وب به دفتر مرکزی متصل می‌باشند. آخرین اطلاعات در خصوص استانداردها و مشخصات فنی صنعت نفت و گاز در آرشیو شرکت موجود می‌باشد.
خرید

واحد بازرگانی شرکت مهندسی و ساخت طُرقه انرژی از توان بالایی برای پشتیبانی از پروژه‌های گوناگون و خرید انواع اقلام و تجهیزات مورد نیاز آنها برخوردار است. هدف واحد بازرگانی تحویل به موقع کالاها، تجهیزات، لوازم یدکی و خدمات پشتیبانی مورد نیاز پروژه‌ها در زمان معین با کمترین هزینه و بهترین کیفیت برای انجام پروژه‌ها می‌باشد. به منظور مدیریت مؤثر فرآیندهای خرید، نرم‌افزارMIS-PRMIS در شرکت طراحی و به صورت تحت وب از زمان شروع تعریف بسته‌های خرید و انجام فعالیت‌های اولیه مربوطه تا تأمین و رسید کلیه اقلام مورد نیاز پروژه به محل کارگاه مدیریت پروژه‌ها را پشتیبانی کرده و وظیفه مدیریت و کنترل وضعیت تأمین کالاهای پروژه‌ها را به عهده خواهد داشت.

ساخت و نصب

عملیات پیش ساخت، نصب،‌ پیش‌راه‌اندازی و بارگیری در کارگاه‌های شرکت مهندسی و ساخت طُرقه انرژی انجام می‌گیرد. این کارگاه‌ها برای اجرای پروژه‌های شرکت مهندسی و ساخت طُرقه انرژی تجهیز و به زیرساخت‌های اساسی و سازمانی شامل شبکه اطلاعاتی و ارتباطاتی، مهندسی تولید، ماشین‌آلات ثابت و متحرک، ابزار و ادوات کارگاهی و همچنین خدمات بهداشت‌، ایمنی و محیط زیست و سیستم کنترل کیفیت مجهز می‌گردند. دفاتر مهندسی و فنی شرکت مستقر در دفتر مرکزی از طریق تولید اسناد مهندسی و نظارت و بازرسی فعالیت‌های مشاوران و فروشندگان کالا و خدمات داخلی و بین‌المللی پشتیبانی می‌نمایند.
پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی

پیش‌راه‌اندازی و راه‌اندازی سکوها و تجهیزات وابسته به آن از جمله دیگر فعالیت‌های اصلی شرکت طُرقه انرژی است که هم در یاردهای خشکی و هم در دریا به کمک نمایندگان تأمین‌کنندگان تجهیزات انجام می‌پذیرد. تجربه پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی موفق چندین پروژه مهم، شرکت را یکی از شرکت‌های پیشرو و شناخته شده در این زمینه مخصوصاً در بخش پروژه‌های دریایی تبدیل نموده است.
مدیریت پروژه

در شرکت مهندسی و ساخت طُرقه انرژی، مدیریت پروژه‌ها منطبق با آخرین دانش مدیریتی نوین و بر اساس استاندارد PMBOK انجام می‌شود. بدین منظور روش‌های اجرایی مدون برای تمامی حوزهای دانشی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد مذکور تدوین گردیده و با استفاده از نرم‌افزارPMIS که در داخل شرکت طراحی و تولید شده است در حال اجرا می‌باشد. از قابلیت‌های این سیستم مدیریت یکپارچه پروژه‌ها به صورت متمرکز و تحت وب می‌باشد.