۳۰ مرداد, ۱۳۹۶

ثبت رکوردی تازه در صادرات نفت خام از پایانه خارک

صادرات نفت ثبت رکوردی تازه در صادرات نفت خام از پایانه خارک offshore657 765x510

مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران از ثبت رکورد جدید صادرات نفت ایران خبر داد و گفت: بارگیری همزمان ۱۰ فروند نفتکش در پایانه نفتی جزیره خارگ انجام شد که بی سابقه است.
به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل به نقل از شانا، پیروز موسوی اظهار کرد: همزمان با هفته دولت، پایانه نفتی خارک رکوردی تازه در صادرات نفت خام بر جای گذاشت، که در تاریخ سالهای اخیر این شرکت بی سابقه بوده است.

وی اضافه کرد: پهلوگاه های اسکله غربی و شرقی به طور همزمان پذیرای ۱۰ فروند کشتی بود که ۶ کشتی در اسکله شرقی و ۳ فروند کشتی در اسکله غربی و یک فروند در لنگرگاه به صورت STS (کشتی به کشتی) بارگیری شدند.

به گزارش شرکت پایانه های نفتی ایران، موسوی یادآور شد: این بارگیریها و صادرات نتیجه تلاشهای مجموعه ای از مدیریت ارشد، مدیران، روسای اداره ها و کارکنان زحمت کشی بود که در این سالها تهدیدات را به فرصت تبدیل کردند و با بازسازی و تعمیر بافتهای فرسوده اسکله های بارگیری را روزآمد کردند.

وی افزود: تقارن این رویداد با هفته دولت ارزش و اهمیت آن را دوچندان می کند و جا دارد که به این مناسبت و همچنین به مناسبت هفته دولت به همه کارکنانی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در این امر مهم و خطیر همکاری داشته اند تبرک عرض کنیم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *