پایگاه اطلاعات و فناوری فراساحل ایران

تولید ۵ میلیون تن محصول در پتروشیمی بندرامام

مجتمع پتروشیمی بندرامام موفق شد بیش از ۴ میلیون و نهصد و هشتاد و چهارهزار تن انواع محصولات پتروشیمی را تا پایان بهمن ماه روانه بازارهای مختلف داخلی و بین المللی کند.

به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل به نقل از انرژی امروز، مجتمع پتروشیمی بندر امام تولید انواع محصولات خود را برای تامین نیاز داخل و نیز صادرات بر اساس برنامه ریزی ها انجام می دهد.

بر اساس این گزارش، با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود تولید در این مجتمع پتروشیمی تا پایان سال جاری به بیش از ۵ میلیون تن برسد.

این گزارش می افزاید: تولید پتروشیمی بندر امام دربهمن ماه امسال بیش از۴۳۹ هزار تن بود که به بازارهای مختلف داخلی و خارجی عرضه شد.

همچنین این مجتمع پتروشیمی موفق شد تا پایان بهمن ماه امسال درمجموع بیش از۱ میلیون هشتصد وهفتاد هزار تن محصول به ارزش ۹۴۲ میلیون ویکصد و هشتاد و هفت هزار دلار را صادر کند.

گفتنی است که شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام دارای چند شرکت تابعه است و شرکت های فراورش ، بسپاران و کیمیا شرکت های تولیدی این مجتمع محسوب می شوند که محصولات پتروشیمیایی را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی از کشور عرضه می کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.