۲ شهریور, ۱۳۹۶

بکارگیری دستگاه سوخت یاب در جایگاههای مرزهای منطقه ارومیه

سوخت یاب سوخت یاب بکارگیری دستگاه سوخت یاب در جایگاههای مرزهای منطقه ارومیه photo 2017 05 30 04 29 02 765x510

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: دستگاه سوخت یاب می تواند هرگونه فرآورده نفتی جاسازی شده در کف و یا سقف کامیون را از فاصله ۳ متری تا ۳۰۰ متری را شناسایی کند.

به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛ احمد مجرد گفت: این اقدام و دستاورد مهم در راستای ارتقای سلامت اداری کارکنان عملیاتی و از سوء استفاده احتمالی به میزان زیادی می کاهد وی گفت دستگاه ساخته شده کاملا تولید داخل بوده و توسط یکی از شرکتهای دانش بنیان استان آذربایجان غربی طراحی، ثبت اختراع و ساخته شده است.

وی افزود: این دستگاه از ۱۵ اردیبهشت سالجاری در کنترل فروش مرزی جایگاه سرو بکار گرفته شده است و می تواند هرگونه فرآورده نفتی جاسازی شده در کف و یا سقف کامیون را از فاصله ۳ متری تا ۳۰۰ متری را شناسایی نماید همچنین این دستگاه می تواند از پشت هرگونه موانع و هرگونه حایل در داخل باک مقدار سوخت را شناسایی و در کمتر از ۵ ثانیه به کاربر اعلام نماید.

مجرد ضمن اشاره به جزئیات فنی این دستگاه خاطرنشان ساخت دستگاه سوخت یاب با ایجاد میدان الکترونیکی و خاصیت دوقطبی می تواند بسته به نیاز کاربر از یک لیتر تا ۱۰۰۰ لیتر و بیشتر را شناسایی کند.

مدیر منطقه ارومیه اظهار امیدواری کرد: بزودی این دستگاه در کلیه مرزهای تحت پوشش منطقه اعم از بازرگان، رازی و پلدشت نیز بکار گرفته خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *