۱ مهر, ۱۳۹۶

بارگیری جکت F18 میدان نفتی فروزان

بارگیری جکت بارگیری جکت بارگیری جکت F18 میدان نفتی فروزان load out 01 765x510

به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل به نقل از مارین نیوز، مدیر توسعه تجاری شرکت صدف در گفتگو با خبرنگار مارین نیوز با بیان اینکه یکی از پروژه هایی که به شرکت صنایع دریا فن قشم (صدف) واگذار شده است پروژه بارگیری، حمل و نصب جکت میدان نفتی فروزان است، بیان داشت: شرکت صدف توانست در مورخ ۹۶/۰۶/۲۴ پس از انجام تمهیدات لازم مطابق با برنامه زمانبندی برای عملیات بارگیری این جکت اقدام نموده و در کوتاهترین زمان ممکن آن را به انجام رساند.

بارگیری جکت بارگیری جکت بارگیری جکت F18 میدان نفتی فروزان load out 01

ظفر حافظی در ادامه با اشاره به ساخت این جکت در قشم، گفت: پس از این بارگیری مرحله دوم پروژه با حمل جکت به میدان نفتی فروزان آغاز می گردد و از طرفی شناور جرثقیل دار (صدف ۳۰۰۰) نیز به منطقه اعزام می گردد تا عملیات نصب اجرا گردد.
وی همچنین اظهار داشت: در سال های اخیر شرکت توانسته است پروژه های بسیاری را در زمینه نصب جکت و سکو در همه میادین نفتی به انجام رساند و می توان با قاطعیت گفت وابستگی کشور در این زمینه به صفر رسیده است.

شایان ذکر است میدان نفتی فروزان، یکی از دو میدان نفتی مشترک ایران با عربستان است که برداشت از آن و افزایش تولید همواره امر بسیار مهمی به شمار می آید.

میدان نفتی فروزان بارگیری جکت بارگیری جکت F18 میدان نفتی فروزان load out 03

توسعه میدان فروزان بارگیری جکت بارگیری جکت F18 میدان نفتی فروزان load out 02

میدان فروزان بارگیری جکت بارگیری جکت F18 میدان نفتی فروزان load out 04

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *