۳۰ مرداد, ۱۳۹۶

اروپاییها خواهان همکاری با فعالان صنعت پتروشیمی ایران

پتروشیمی اروپاییها خواهان همکاری با فعالان صنعت پتروشیمی ایران offshore219 765x510

مدیر عامل شرکت پتروشیمی هرتی ایتالیا گفت: ما دنبال نوعی از همکاری با شرکتهای ایرانی در حوزه های مختلف بویژه در حوزه پتروشیمی هستیم.
دومنیک هنری، مدیر عامل شرکت پتروشیمی هورتی (Heurtey)، صبح امروز (سه شنبه، چهارم خردادماه) در حاشیه همایش فناوریهای پیشرفته اروپایی در کوره فرآیندی گفت: شرکتهای اروپایی پس از توافق هسته ای دنبال عادی سازی روابط با ایران و توسعه همکاری با شرکتها و بخش خصوصی ایران هستند.

به گزارش پایگاه اطلاعات و فن آوری فراساحل به نقل از شانا، وی افزود: ما دنبال نوعی از همکاری با شرکتهای ایرانی در حوزه های مختلف بویژه در حوزه پتروشیمی هستیم.

مدیر عامل شرکت پتروشیمی هورتی تصریح کرد: همکاری میان شرکتهای اروپایی و ایرانی نه تنها به نفع اروپا بلکه سبب ارتقای فناوری ایران در حوزه کوره های فرآیندی و فناوریهای پیشرفته می شود.

هنری در سخنرانی خود بحث فناوریهای پیشرفته در کوره فرآیندی را بسیار پیچیده دانست و مصرف انرژی قابل اعتماد بودن، و رعایت مسائل زیست محیطی را در استفاده از این کوره ها ضروری دانست.

توماس گریمود، قائم مقام شرکت هورتی در همایش فناوریهای پیشرفته اروپایی در کوره فرآیندی ضمن خوشامدگویی به مهمانان از برنامه ریزی یک ماهه این شرکت برای برگزاری این همایش خبر داد و گفت: هدف ما از برگزاری این همایش جمع کردن کارشناسان اروپایی و ایرانی برای انتقال تجربه در حوزه کوره های فرآیندی است.

هروه لاویو (Herve Lavieu)، مدیر دفتر شرکت هورتی در فرانسه، در جریان برگزاری این همایش به توضیح فعالیتهای این شرکت در حوزه بهینه سازی مصرف انرژی در کوره های فرآیندی و تجربه های این شرکت در صنعت پتروشیمی پرداخت.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *